• Adres:Saray Mah. Saraykent Sanayii Sit. No:7/A Kahramankazan / ANKARA

Dezenfektan Kabini

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 salgını sebebi ile temizlik ve hijyen önlemleri insanlar için birinci öncelik olmuştur.

Gün içerisinde gerek çalışma şartlarımızdan dolayı gerekse şahsi işlemlerimizi halledebilmemiz için kalabalık ortamlar da bulunmak zorunda kalıyoruz

Covid 19 virüs’ünün tehtidinden dolayı gün içerisinde birçok kez el dezenfektesi yapmak durumunda kalıyoruz fakat DSÖ’ nün de yapmış olduğu birçok açıklamada virüsün sadece dokunma temesı ile değil toplu alanlarda askıda kalmak sureti ilede bulaştığı gerçeğini gözler önüne sermektedir.

Bu sebepten dolayı tüm vücudumuzu ve kıyafetlerimizi dezenfekte edebilmek için tasarlanmış olan dezenfektan kabini , sadece  dezenfekte işlemi ile değil aynı zamanda opsiyonel birçok özellik ile de donatılmıştır.

  • yüz tanıma sistemi
  • ortamdaki kişi sayısı ortalaması belirleme
  • ateş ölçümü
  • el dezenfektanı
  • turnike

Yüz tanıma sistemi, başlıca resmi kurumlar ( bakanlıklar valilikler belediye v.b )şirketler ,holdingler gibi personel yoğunluğunun çok olduğu kurumlarda kullanılmaktadır.

Sistem yüz tanıması yaparken aynı zamanda ateş ölçümünü de gerçekleştirir, sistem ortamda insan sayısı belirlenen değerin üzerinde ise uyarı vererek turnikeyi açmaz.

Kişinin ateş ölçüm değeri normalin üzerinde ise turnike açılmaz Şayet her şey normal ise sırası ile Yüz tanıma ve ateş ölçümü ardından el dezenfektasyonu yapılır ve turnike açılır.

Kişi turnikeden geçerek dezenfektan kabininin içerisinde 2 ile 5 sn arası dezenfekte edilerek içeriye girebilir.

 

Ebatlar

(Y): 210cm (G): 150cm (D): 50cm

Kapı Ebatları

Kapı Iç; (G): 90cm Kapı Iç; (Y): 200cm

Agırlık

150 kg

Sisleme Ekipmanı

Yüksek Basınç

Püskürtme Sıvısı

Dezenfektan

Demonte

Evet

Çalısma sekli

Kızılötesi hareket sensörü

Sisleme Süresi

2 sn / 5 dk aralıgında ayarlanabilir

Zemin

Hijyen paspası

Enerji

220 volt

Nozul Adedi

7

Tank kapasitesi

40 lt

Sıvı tüketimi

50 lt / 2000 kisi dezenfekte eder.

Kaplama

2 mm Elektrositatik Toz Boyalı sac

Teknik sartname

Mevcut