• Adres:Orhaniye mah. Fatih Sultan Mehmet Blv. No: 362, 06980 Kahramankazan / ANKARA


Hakkımızda

Hakkımızda

Biz kuruluş hikayemizin insanlık tarihi kadar eski bir geçmişte, bastığı yer yüzeyinin yukarılarını merak ettiği, kendini yükseltmek zorunda hissettiği zamanlarda başladığına inanıyoruz. İnsanoğlu; beslenme, korunma gibi hayatta kalma dürtüleriyle birlikte aslında her zaman yukarılara çıkmayı istedi, bunun için asırlardır formül aradı ve her zaman da buldu. Aslında tarihin her döneminde yükselmek neredeyse birincil ihtiyaçtı.

 

Zaman değişti, teknoloji gelişti ve insanların artık yerin üzerinde bir yaşam alanı kurmak adına birçok isteği belirdi. Yapıların yer zemininden yukarı doğru taşınması endüstrileri de, yukarılarda çalışmaya ve üretmeye zorladı.

 

İşte bizim kuruluşumuz bu genetik mirasın bir sonucu. Yerden yükselmek isteyen insanoğlunun, göğe ulaşırkenki yolculuğunda ona eşlik etmek ve imkan vermek. Ona yükseklerin yolunu açmak, yükseklerde bir çalışma alanı oluşturmak, oradaki verimliliğini ve en önemlisi de güvenliğini sağlamak. Yılların verdiği sanayici-üretici tecrübelerimizi, akademik birikimlerimizi, sermaye gücümüzü birleştirip bizleri bir araya getiren hedefler bunlardır.

 

3K METAL olarak bizler her zaman yüksekleri hedefleriz ve yüksek standartlar bizim için bir tutkudur. Üretimini yaptığımız bütün lift sistemlerinde yüksek kaliteli malzeme kullanmak, yüksek kaliteli üretim yapmak, yüksek güvenlikli ürünler tasarlamak ve üretmek, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak bizim için vazgeçilmezdir. Biz her zaman var olan standardı biraz daha yükseltmenin peşindeyiz. Dünyanın kabul ettiği normlarla yetinmez, bizden sonrası için aşılmazı zor, emek ve bilgi gerektirecek standartlar bırakırız.

 

3K METAL markalı Cephe Asansörleri, Personel Asansörleri, Personel Yükseltici Liftler, Asansörlü Otopark Sistemleri; yüksek standartlı, akılcı çözümler ve yüksek güvenlik önemleri sunan, uzun AR-GE ve test süreçlerinden geçmiş, yılların bilgi birikimi ve deneyimleriyle, bütün süreçleri ince ince planlanmış bir üretim mantığının eserleridir. Yüzde yüz yerli sermayeyle üretilen 3K METAL markalı bir lift sistemiyle birlikte; yüksek mühendislik bilgisini, yılların deneyimini, yüksek teknolojiyi, uzun ömürlü kullanımı, servis ve yedek parça garantisini de satın alırsınız.

Hakkımızda